DETERJAN-KOZMETİK ATÖLYESİ  

Diyarbakır Açık Ceza İnfaz Kurumu İşyurdu Müdürlüğü olarak tam bir ekip çalışması ile Ekmek Fırın Atölyesi, Mobilya-Marangoz Atölyesi, Terzi-Tekstil Atölyesi kurulumları tamamlanmış, 17 Aralık 2014 tarihi itibariyle Deterjan-Kozmetik Atölyesi kurularak önce “Bizimdiyar C.İ.K.” markasıyla, daha sonra 2016 yılında inovasyon çalışmaları sonucu isim değişikliği ile “Diyarce” markasıyla üretime devam edilmektedir. Üretilen ürünlerimizin bildirimleri Gümrük ve Ticaret Bakanlığı ve Sağlık Bakanlığına yapılmış olup, 1. Kalite ham madde ve D-İONİZE su kullanılarak TSE standartları kalitesinde, patentli ve barkotlu olarak üretim yapılmaktadır.

2015 yılı itibari ile Deterjan-Kozmetik Atölyesinde imalatı yapılan ürünlerimizden; zeytin extratlı sıvı sabun, organik sıvı sabun, duş jeli, şampuan, el kremi, kolonya, oda spreyi, sıvı bulaşık deterjanı, yüzey temizleyici, cam temizleyici ve çamaşır suyu, Diyarbakır Adliyesi Satış Mağazası ve diğer İşyurdu Müdürlükleri Satış Mağazalarında satışa sunulmuş ayrıca imalatı yapılan ürünlerimiz İşyurdu Fuarlarında katılım sağlanarak satışa sunulmuştur.


DİYARCE VE BİZİMDİYARCİK MARKALI TEMİZLİK VE KOZMETİK ÜRÜNLÜRİ NEDEN SAĞLIKLI VE BU ÜRÜNLERİ NEDEN KULLANMALIYIZ !

Deterjan ve kozmetik ürünlerimiz; Diyarbakır Açık Ceza İnfaz Kurumu İşyurdu Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren Deterjan-Kozmetik Atölyemizde, kimyager olan atölye şeflerimiz öncülüğünde, hükümlülerin katkılarıyla 1. kalite ve avrupa menşei hammaddeler, koruyucular, D-İYONİZE su kullanılarak hijyenik koşullarda TSE standartlarında üretim yapılmaktadır.           

1- Organik Sıvı Sabun:

Kekik ve papatya özlerinden oluşan karışımın; egzama, akne gibi cilt ve deri hastalıklarını önlediği, mikropları öldürdüğü, cilt sağlığını koruduğu, bakterileri ciltten uzaklaştırdığı, A vitamini, Beta - Karoten ve mineraller açısından zengin olup enerji sağladığı,  kas ağrılarını giderdiği, tahriş olmuş ciltleri temizleyerek ferahlattığı,  cildi tazeleyerek parlaklık verdiği, kaybedilen enerjiyi geri kazandırarak yorgunluğu azalttığı ve sakinleştirdiği için kullanılmalıdır.

2- El Kremi:

Kremlerimizin içeriğindeki %100 saf zeytinyağının, zeytin extratının, D vitamini, E vitaminlerin ve koruyucuların cildi nemlendirdiği, yenilediği, koruduğu ve güzelleştirdiği için kullanılmalıdır.

3- Şampuan:

Şampuanımızda kullanılan hammaddelerin, saçın rengini koruduğu, antistatik etki oluşturduğu, saça nemlilik kazandırdığı, beslediği, cildi koruduğu ve etkin temizleme özelliği ile saçı ve deriyi temizlediği için kullanılmalıdır.

4- Duş Jeli:

Cildi nemlendirdiği, yenilediği, koruduğu, kirleri vücuttan uzaklaştırarak günlük yorgunluğu giderdiği ve cildi ferahlattığı için kullanılmalıdır.

5- Zeytin Ekstratlı Sıvı Sabun:

Cildi nemlendirdiği, yenilediği, cildi tahriş etmeden kiri giderdiği için kullanılmalıdır.

6-  Kolonya, Oda Spreyi:

Kolonyalarımız cildi mikroplardan arındırır, ferahlatır ve sakinleştirir, oda spreyi ortamdaki kötü kokuları uzaklaştırarak, ortamda hoş kokular bırakır.

7- Sıvı Bulaşık Deterjanı, Yüzey Temizleyici, Çamaşır Suyu Ve Cam Temizleyici:

Ürünlerimiz, kiri ve yağı sökme gücü yüksek, mikropları uzaklaştırıcı ve öldürerek etkin temizleme özelliğinde olduğu için kullanılmalıdır.

 

ÜRÜNLERİMİZ İÇİN TIKLAYINIZ...

deterjan&kozmetik

 

Diyarbakır Açık Ceza İnfaz Kurumu Resmi Web Sitesi © 2014 Tüm Hakları Saklıdır.
[Son Güncellenme Tarihi - 15.02.2018 ] - Webmaster
Bu Sitede Yayınlanan Tüm İçerikler, İzinsiz Kaynak Gösterilemez ve Yayınlanamaz.